از این که فروشگاه مینوآ را برای خرید عینک آفتابی انتخاب کرده اید بسیار متشکریم
تصاویری ناب و دیدنی از انواع عینک ری بن قدیمی با کیفیت بسیار عالی را می توانید در زیر مشاهده کنید. بیش از 10 عکس قدیمی از عینک آفتابی ریبن را برای شما آماده کرده ایم . امیدواریم از دیدن این تصاویر زیبا لذت ببرید . همان طور که میدانید عینک ری بن قدیمی برای خرید در این فروشگاه موجود می باشد لطفا برای خرید به صفحه مورد نظر مراجعه شود.

عینک ری بن قدیمی

عینک آفتابی ری بن قدیمی

عینک آفتابی ری بن قدیمی

عکس ری بن قدیمی

عکس ری بن قدیمی

خرید عینک ری بن قدیمی

خرید عینک ری بن قدیمی

فروش عینک آفتابی ریبن قدیکیتاریخچه عینک آفتابی های ریبن Ray Ban :


تا به حال تاریخچه کمپانی ریبن را مطالعه کرده اید ؟ امروز تاریخچه ای کامل از تولید عینک آفتابی ری بن برای شما آماده کرده ام امیدوارم از این مطلب لذت ببرید . ری بن سازنده و طراح عینک‌های آفتابی در سال 1936 توسط بش و لمب* در امریکا تاسیس شد.  هدف اصلی ساخت این عینک ها برای استفاده در نیروی هوایی امریکا بود  در سال 1999 کارخانه ری بن به ارزش ۶۴۰ میلیون دلار، به کمپانی  لگزتیکا*  ایتالیا فروخته شد.     چندی پیش از تاسیس ری بن ، ستوان جان ای مکردی* (خلبان امریکایی) از جنگ هوای برگشته بود.  او در حالی که در مورد جنگ صحبت میکردگفت که تابش نور آفتاب به طور پیاپی ، به چشم هایش آسیب وارد کرده است.  به همین دلیل با بش ولمب تماس گرفت و با آنها در مورد طراحی عینک آفتابی ای که از چشم محافظت کند و دید خوبی نیز داشته باشد صحبت کرد.

  در 7 می ماه سال 1937 ، عینک ری بن اویاتور* تحت امتیاز بش و لمب رو نمایی شد. این مدل ضد تابش نور با قابی به وزن 150 گرم و با بدنه ای اندود شده از طلا ، دارای لنزی سبز رنگ از جنس شیشه ی معدنی که خاصیت ضد اشعه های مادون قرمز و فرابنفش بود ، معرفی شد.  این عینک ها بلافاصله در نیروی هوایی ایالات متحده به تصویب رسید.سپاهیان ، نیازمند عینکی بودند که چشم سربازان را هنگام انجام عملیات، در مقابل اشعه های مضر حفظ کند.  اوج معروف شدن این مدل زمانی بود که در جنگ جهانی دوم ، ژنرال مک آرتور* بر یکی از سواحل فیلیپین ، فرودی اضطراری داشت که عکاسان ، تصاویر و عکس های بسیاری از ژنرال به همراه عینک گرفتند.  عینک ها به سرعت به خارج از نیروی هوایی راه یافتند و علت اصلی آن به خاطر جنگ های بسیار بود.  همچنین از آنها در فیلم ها و نمایش های تلوزیونی نیز استفاده میشد.

در سال 1952 ، ری بن با معرفی مدل دوم خود به نام ویفارر* انقلابی در صنعت عینک به وجود آورد.  این مدل با بدنه ای پلاستیکی و جذاب ، بسیار مشهور شد.  در سال 1962، ری بن اقدام به تولید عینک با لنز های ضد ضربه کرد که در زمان خودش، انقلابی بزرگ بود..  ری بن هنوز هم جزو بهترین طراحان ، در صنعت عینک سازی در سطح جهان است...


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات